راهنمای خرید تیغه اره های گرد بر

راهنمای خرید تیغه اره های گرد بر

 

 

در کار های ابزاری مربوط به چوب معمولا اره های گرد استفاده می شوند . ظاهر اره های گرد بر به گونه ای ساخته شده اند که به راحتی بتوان طرح های مدور ، شعاعی و.. را پیاده سازی نمود.معمولا تیغه های اره گر بر را می توان برای تمام اره گرد برها استفاده نمود، یعنی یک استانداردی برای ساخت این نوع ابزارها وجود دارد که تمام اره های گرد بر با تمام تیغه ها ی آن ها قابلیت پشتیانی دارند.با انتخاب تیغه های اره گر بر مناسب می توانید عملکرد کاری خود را بسیار بسیار بهینه کنید . این مقاله راهنمایی برای شما در مورد خرید تیغه اره گرد بر خواهد بود

اکثر تولید کننده گان تیغه های اره گرد بر ، بر اساس نوع اره ها و استاندارد ، تیغه ها را تولید می کنند اما زمانی که شما به دنبال یک تیغه اره مناسب می باشید باید نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید دقیقا همان چیزی که به دنبال آن هستید را خریداری نمائید.

 

با استفاده از پرسش های زیر می توانید راهنمای خرید خوبی برای خود باشید:

 

  • از کدام اره گرد بر استفاده می کنید و دارای چه سایز و کدام استاندارد می باشد؟
  • هدف شما چیست؟ برای چه کاری  اره گرد بر را می خواهید؟
  • آیا کار شما نیاز به سرعت دارد یا اینکه زمان چندان مهم نیست؟
  • قصد شما حدود چه قیمتی است؟

 

دندان های اره گرد برد ، ابعاد و ساختار آن :

 

تیغه اره های گرد بر در دارای مدل ها و قیمت های بسیار متفاوتی در سراسر دنیا می باشند . معمولا تیغه اره های گران قیمت دارای ویژگی هایی همچون طول عمر بیشتر می باشند که در این صورت عملکرد تیغه افزایش پیدا می کند.اما در مقابل تیغه اره های ارزان قیمت می توانند در ابعادی بسیار بد باشند به عنوان مثال اگر شما نیاز به سرعت بیشتری در انجام کار خود دارید ، تیغه های گرد بر ارزان قیمت می تواند برای شما بسیار کسل کننده باشد و علاوه بر این این نوع تیغه ها کمی و تا حدودی به صورت ناهموار عملیات برش را انجام می دهند. بنابراین باید قبل از خرید اطمینان حاصل کنید که دقیقا چه چیزی می خواهید ؟ و عواملی همچون سرعت و کیفیت در کار را در نظر داشته باشید. بر خلاف بسیاری از صنایع دیگر ، صنعت ابزار یراق بدین گونه است که تفاوت قیمت می تواند بسیار تاثیر گذار باشد ، در این صنعت همواره جنسی که ارزان قیمت است ممکن است بسیار برای شما و کار شما گران تمام شود.

 

ابعاد تیغه های گرد بر :

 

تیغه های اره گرد بر شامل سه نوع بعد می باشند . فقط این را یادتان باشد که اول بررسی کنید که چه محیطی را می خواهید برش دهید و نیاز به کدام ابعاد می باشد .ابعاد تیغه های اره گرد بر دارای سایز های ۱ تا ۱٫۲ ، ۱٫۴ تا ۷  ، ۱۰ و ۱۲ اینچ می باشد.

فقط قبل از خرید فراموش نکنید که کتایچه راهنمای تیغه خود را مطالعه نمائید چون معمولا در کتاچه های راهنما ، کاربرد تیغه ذکر شده است مثلا اعلام شده است که این تیغه برای کدام محیط مناسب است.

برای خرید تیغه ها باید به مسائلی از قبیل ضخامت محیط ، گستردگی محیط و … دقت لازم را داشته باشید.

 

برای مشاوره با متخصصین شهر ابزار در ارتباط باشید:

 

۰۲۱۶۶۷۶۶۰۹۵ | ۰۲۱۶۶۷۴۳۸۰۳

 

 

 

شهر ابزارابزاریراقمقاله ابزار یراق